Özel Harekat Polis Oyunu 2018

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version 1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma TKS
Özel Harekat ekibinin içerisinde yer almak isterseniz karşınızda duran oyunu mobil cihazınıza indirin.

Oyun kategorileri arasında simülasyon oyunları içerisinde yer alan Özel Harekat Polis Oyunu adından da anlaşılacağı üzere aksiyonun eksik olmayacağı bir mobil oyundur. Cep telefonunuzda sıkılmadan oynayabileceğiniz Özel Harekat Polis Oyununu sizde ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. 

Android mobil cihazınız bu muhteşem aksiyona ev sahipliği yapacak. Türk Polis Teşkilatı'nın göz bebekleri olan Özel Harekat Polis simülasyon oyunu yeni versiyonu ile oyuncularına eşsiz bir deneyim yaşatmak için sizlerle olacak. Türk yapımı olan zırhlı araçlar; Ejder, Kirpi, Kobra gibi operasyon araçlarını kullanarak sizlere verilen çeşitli görevleri yerine getirmeye çalışacaksınız. Görevleri başarı ile sonuçlandırdıkça güç kazanmaya başlayacaksınız. 

Özel Harekat oyunumuzda birbirinden farklı görevler bulunmaktadır. Öncelikle dikkat etmeniz gereken araba kullanırken düşmana atış yapacaksınız, zırhlı arabayı tamamen durdurup, ardından silah kontrol sistemine geçmeniz gerekmektedir. Aksi halde zırhlı araba ilerlerken nişan almanız zorlaşacak hedefi imha etmek güçleşecektir. Aynı zamanda zırhlı Polis Özel Harekat aracı uçurumlardan düşebilir kaza yapabilir.


Özel Harekat Polis Oyunu 2018 indir